Makijaż i sesje zdjęciowe


Malowanie, upiększanie, metamorfozy - to jest to, co kocham. Okiem artysty uwielbiam tworzyć nowe oblicza makijażu. Makijaż jest sztuką, sztuką odkrywania, tego co w nas piękne, niepowtarzalne, wyjątkowe.


Oferta

Przy wykorzystaniu odpowiednich technik opartych na wiedzy o działaniu kosmetyków, kolorystyki, śledzeniu nowinek oraz trendów, profesjonalnie wykonany makijaż daje nam pewność, poczucie komfortu, podkreśla indywidualne piękno w każdej sytuacji. Specjalizuję się w makijażach ślubnych, okazjonalnych, dziennych, makijażach do sesji fotograficznych, fantazyjnych, scenicznych oraz indywidualnych szkoleniach i nauczaniu tej sztuki. Posiadam doświadczenie w zakresie wizażu do sesji fotograficznych, reklamowych, portfoliowych, artystycznych oraz osób indywidualnych. Zdobyta wiedza w zakresie kosmetologii oraz stała współpraca z Gabinetem Kosmetycznym Lookrecja w Olsztynie daje mi pewność w doborze odpowiednich kosmetyków pielęgnacyjnych oraz doradztwie w zakresie codziennej pielęgnacji skóry.
Wykonuję profesjonalne makijaże na każdą okazję:

» makijaże ślubne i okazjonalne
» wieczorowe
» makijaże dzienne
» makijaże studniówkowe
» makijaże fotograficzne
» makijaże sceniczne/fantazyjne

Korzystając z moich usług mają Państwo gwarancję pełnego profesjonalizmu oraz indywidualnego podejścia. Zapraszam do kontaktu odnośnie ceny i dostępności terminu. Pracuję na terenie Olsztyna i okolic. Usługi mogą być realizowane z dojazdem do Klientki.Sesje fotograficzne

Zapraszamy na profesjonalne sesje zdjęciowe, podczas których Panie przechodzą niesamowite metamorfozy. W przygotowaniu do sesji zdjęciowej proponujemy wykonanie fryzury, makijażu oraz stylizacji. Wszystkie elementy powinny ze sobą współgrać by stworzyć z góry zamierzony efekt przy zachowaniu indywidualności. Gwarantujemy fantastyczną atmosferę. Wspólnie ze studiem fotograficznym Atelier 3 Piętro w Olsztynie, profesjonalnymi pasjonatami fotografii Renatą Orlińską oraz Michałem Ciuciasem kładziemy duży nacisk na jak najdokładniejsze poznanie potrzeb oraz oczekiwań naszych Klientów. Połączenie piętnastoletniego fotograficznego doświadczenia oraz profesjonalnego przygotowania Klientów do sesji pozwala nam na precyzyjne dopasowanie zdjęć do oczekiwań i wymagań oraz gwarantuje wyjątkowe efekty. Zapraszamy na sesje ślubne, portretowe, rodzinne, ciążowe, fashion, reklamowe oraz akty.

Zrób coś dla siebie lub podaruj wyjątkowy prezent bliskiej osobie.

Nauka makijażu

Indywidualna nauka makijażu to oferta skierowana do Pań, które chciałyby nauczyć się wykonywać makijaż dzienny i wieczorowy na własne potrzeby, jak również dobrać dla siebie odpowiednie produkty do makijażu.

Program spotkania: analiza typu skóry; dobór odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji; skuteczny demakijaż oczu i twarzy; dobór kolorystyki oraz rodzaju podkłądu; aplikacja pudru; odpowiedni modelarz kształtu twarzy; kolorystyka i aplikacja różu na policzki; diagonale brwi; modelowanie i podkreślenie oka (makijaż dzienny oraz wieczorowy); trwały makijaż ust; triki makijażowe.

Podczas spotkania analizujemy także zawartość Twojej kosmetyczki, aby ocenić czy posiadane produkty są odpowiednie oraz jakie należałoby dokupić. Nauka podzielona jest na dwie części. Podczas pierwszej z nich wykonuję dobrany dla Ciebie makijaż, opiując stosowane techniki krok po kroku. W drugiej części zaś będziesz miała możliwość samodzielnego przećwiczenia makijażu pod moim okiem i z moją pomocą. Czas trwania około trzy godziny.

Metamorfoza

Zapraszamy na metamorfozy. Zrób coś dla siebie lub podaruj wyjątkowy prezent biskiej osobie. Usługa obejmuje:

- spotkanie z fryzjerem - koloryzacja, strzyżenie, modelowanie, indywidualny dobór tonacji kolorystycznej oraz kształtów fryzury, doradztwo w zakresie codziennej pielęgnacji włosów.

- lekcja makijażu - makijaż dzienny i wieczorowy krok po kroku, wskazówki jak się malować, skrypt makijażowy, doradztwo w zakresie pielęgnacji oraz doboru odpowiednich kosmetyków

- profesjonalna sesja zdjęciowa - sesja wykonana w studio fotograficznym lub plenerze, w zależności od życzenia. Wykorzystanie różnego rodzaju tła, oświetlenia oraz stylizacji, by zdjęcia były różnorodne i wyjątkowe.


Nasi Klienci